Anahtar Kelime Öneri Aracı - Keywords Suggestion Tool

Arama motoru optimizasyonu

Anahtar Kelime Öneri Aracı


Anahtar kelimenizi girinAnahtar Kelime Öneri Aracı

Anahtar kelimelerin çevrimiçi işiniz için çok önemli olduğunu biliyorsunuz, değil mi?

Yalnızca kafanızla beyin fırtınası yaptığınız anahtar kelimelere bağlı olarak, sizi çevrimiçi iş yolculuğunuzda çok uzağa götürmez.

Temel anahtar kelimelerinizle birleştirmek için sürekli bir anahtar kelime önerileri akışı oluşturabileceğiniz yerleşik bir sisteme ihtiyacınız var.

Sizin için güvenilir bir kaynaktan otomatik olarak oluşturulan alakalı anahtar kelimelere sahip olmak, zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar ve daha fazla arama terimi hedeflemenizi sağlar. Ayrıca, pazarlama yatırım getirinizi (YG) artırmanıza da yardımcı olur.

Bu, anahtar kelime önerilerini, anahtar kelime araştırmasında ve genel olarak arama motoru optimizasyonunda (SEO) önemli bir etkinlik haline getirir.

NEDEN ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMASI YAPILMALIDIR?

Anahtar kelime araştırmasıyla ilgili genellikle yanlış anlaşılan bir gerçek, insanların genellikle anahtar kelimelerin tamamen SEO ile ilgili olduğunu düşünmeleridir.

Hayır, çevrimiçi pazarlamanın tamamı ile ilgili. Ve çevrimiçi pazarlama, arama motoru optimizasyonundan daha fazlasını içerir. Aslında, içerik pazarlaması, ücretli reklamcılık, sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlaması vb. Gibi diğer tüm dijital pazarlama uygulamalarını içerir.

Anahtar kelime araştırması aslında tüm bu diğer dijital pazarlama uygulamalarının temelidir. Bu, İnternet'i kullanmakla ilgilidir ve çevrimiçi yaptığınız hemen hemen her şey için temeldir.

Google veya YouTube'da bilgi aramaktan pazarınız için içerik oluşturmaya; sosyal medya pazarlamasından ücretli reklamcılığa kadar, hem tüketiciler, pazarlamacılar hem de arama motorları İnternet'i kullanmak için anahtar kelimelere bağlıdır.

Bunu düşün:

Anahtar kelimeler olmadan web, yönü veya organizasyonu olmayan bir yer olurdu. Anahtar kelimeler olmadan, insanlar aradıklarını bulamazlardı. Anahtar kelimeler olmasaydı, işletmeler, hedeflemeleri gereken pazar için tekliflerini optimize edemezlerdi.

Bu nedenle, çevrimiçi iş dünyasında anahtar kelimeler çok önemlidir.

Şirketinizin neyle tanındığını, organik arama trafiğinin nereden geldiğini ve bu pazar için oluşturulacak en iyi içeriği belirlerler.

Yeterince doğru anahtar kelimeleri üretmez ve aynı anahtar kelimeleri optimize etmezseniz, trafiği, satışları ve nihayetinde istediğiniz geliri elde edemezsiniz.

Çevrimiçi pazarlamadaki anahtar kelimelerin ağırlığı göz önüne alındığında, sadece doğru anlamanız gerekir. Bunu sadece kafanla yapmaya çalışırsan bu kolay değil. Bu nedenle, size yardımcı olmak için son derece güvenilir bir anahtar kelime öneri aracı oluşturduk. Bu araçla işler sizin için çok daha sorunsuz olacak.

TRKONTROL.COM ANAHTAR KELİME ÖNERİLERİ ARACI HAKKINDA

trkontrol.com'dan Anahtar Kelime Önerme Aracı , çevrimiçi pazarlama kampanyalarınız için sınırsız bir anahtar kelime akışı oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir araçtır.

Size, son derece alakalı, trafiği artıran anahtar kelime önerileri içeren sonsuz bir akış sunar. Tek yapmanız gereken bir tohum anahtar kelimesi girmek ve aramanızı temel almak istediğiniz ülkeyi seçmek.

Ücretsiz Anahtar Kelime Analiz Aracımız , girdiğiniz temel anahtar kelime için önerilen anahtar kelimelerin bir listesini sağlamak üzere, milyarlarca anahtar kelimeden oluşan sektör lideri veritabanımızdan otomatik olarak yararlanacaktır.

Bunlarla, arama trafiğinizi büyütmek ve erişiminizi genişletmek için ücretsiz olarak kapsamlı, benzersiz ve işlem yapılabilir anahtar kelime önerileri bekleyebilirsiniz.

Bu SEO aracı, tıpkı "Google Suggest" in yaptığı gibi, insanların Google'da gerçekten aradıkları anahtar kelimeleri önerir.

Bu araçtan kimler yararlanabilir? İçerik yazarları, SEO uzmanları, web yöneticileri, web sitesi sahipleri, blog yazarları, blog yöneticileri. Dijital içerikle çalıştığınız sürece, bu araç tam size göre… çünkü içeriğinizde kullanılacak doğru anahtar kelimeleri seçmek daha iyi şeylere yol açabilir.

ANAHTAR KELİME ÖNERİLER ARACININ ÖZELLİKLERİ

Bu anahtar kelime araştırma aracı aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir:

Arama başına 100 adede kadar farklı anahtar kelime önerisi.
Anahtar kelimenin Google Trendler'e dayalı son popülerlik / trend kaydı. Bu, anahtar kelimenin popülerliğinin azaldığını veya arttığını görmenize yardımcı olur.
Girdiğiniz orijinal anahtar kelime için alakalı anahtar kelimeleri, anahtar kelime konumunu ve uzun kuyruklu anahtar kelimeleri kontrol etme seçenekleri.
Aradığınız her tohum anahtar kelime için tüm bu özelliklere ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Ve içerdiği tüm özelliklere rağmen, aracın kullanımı son derece kolay ve çok hızlıdır.

ANAHTAR KELİME ÖNERİ ARACI NASIL KULLANILIR

Öncelikle, Anahtar Kelime Önerme Aracının kullanımı ücretsizdir ve önce sitemize kaydolmanızı veya bir hesap oluşturmanızı GEREKMEZ ( burada yapabilmenize rağmen ). Aracı istediğiniz zaman kullanmakta özgürsünüz ve gerçekleştirebileceğiniz arama sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.

Bu çevrimiçi anahtar kelime bulucuyu kullanmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

1. Adım: Anahtar Kelime Analiz Aracı sayfasının ( https://www.trkontrol.com/anahtar-kelime-onerme-araci/ ) ekranın üst kısmına geçin .

Adım # 2: Sağlanan alana istediğiniz anahtar kelimeyi girin.

Adım # 3: İsteği işlemek için "Kontrol Et" i tıklayın.

Araç, daha önce listelenen tüm özellikler dahil olmak üzere sonucu hemen döndürecektir.

Anahtar Kelime Öneri Aracımızı kullanmak, yalnızca bir içerik uzmanı olarak çalışmanızı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda çevresinde içerik oluşturmak ve web sitenizi optimize etmek için en karlı arama terimlerini belirlemenize de olanak tanır.

Şimdi devam edin ve kullanmaya başlayın. Ayrıca, web sitemizde bulunan derecelendirme özelliğini kullanarak bu aracı derecelendirmekten çekinmeyin. Ayrıca Anahtar Kelime Yoğunluğu Denetleyicisi , Yazım Denetleyicisi ve Anahtar Kelime Yarışması Denetleyicisi gibi SEO araçlarımızdan bazılarına da göz atabilirsiniz .