Gelişmiş Makale Özgünlük Kontrolü - Gelişmiş İntihal Denetleyicisi - Advance Plagiarism Checker

تحسين محركات البحث

Gelişmiş Makale Özgünlük Kontrolü - Gelişmiş İntihal Denetleyicisi - Advance Plagiarism Checker

الصق (Ctrl + V) مقالك أدناه ، ثم انقر فوق التحقق من الانتحال!الحد الاقصى 1000 الكلمات تحد في البحث.
مجموع الكلمات: 0

تدقيق...

عن الموقع Gelişmiş Makale Özgünlük Kontrolü - Gelişmiş İntihal Denetleyicisi - Advance Plagiarism Checker

Bu araç, içeriğinizi İnternet'teki milyarlarca web sayfasıyla eşleştirerek intihali kontrol etme yeteneğine sahiptir. İçeriğinizi yükledikten sonra, onu saniyeler içinde web'deki mevcut her içeriğe karşı otomatik olarak çalıştıracak ve bu da onu hayatınız boyunca karşılaşacağınız en gelişmiş ancak en hızlı intihal tarayıcısı haline getirecektir.

OTOMATİK YENİDEN YAZMA ARACI

Üzerinde çalıştırdığınız içeriği tek bir tıklamayla otomatik olarak yeniden yazma seçeneğine sahiptir. İçeriğiniz intihal içeren bir çalışma içeriyorsa, yapmanız gereken tek şey yeniden yazma seçeneğine tıklamaktır ve içeriğinizin hemen güncelleneceği otomatik açıklama aracımıza yönlendirileceksiniz . Bu, tamamen ücretsiz olarak aracın içinde bulunan yerleşik bir özelliktir.

YÜZDE GÖSTERGELERİ

İçeriğinizi yükledikten ve intihal olup olmadığını kontrol etmek için tıkladıktan sonra, çoğaltma denetleyicimiz size belgedeki hem intihal hem de benzersiz içeriğin düzeylerini yüzde olarak gösterecektir. Örneğin, içeriğin% 82'sinin benzersiz,% 18'inin intihal olduğunu size bildirir.

LİSTE TEMMELİ, CÜMLE BAZLI BİR SONUÇ

Araç, size intihal edilen ve benzersiz içeriğin yüzde düzeylerini göstermekten vazgeçmiyor. Ayrıca, kolay tespit için bir liste formatında, hem intihal (varsa) hem de içerik parçasının benzersiz alanlarını cümle cümle halinde gösterir. Size kolaylık sağlamak için intihal içeren cümleler kırmızıyla gösterilirken benzersiz olanlar yeşil renkte gösterilir.

İNTİHAL TESPİTİNİN ÖNEMİ

Bilseniz de bilmeseniz de intihal sizi bir şekilde etkiliyor. İçeriğin yaratıcısı ya da içeriği tüketen kişi olmanız fark etmez, intihal hepimizi etkiler.

Bir içerik oluşturucu (yazar, yazar, araştırmacı, öğrenci, serbest yazar, blog yazarı, sosyal medya yöneticisi vb.) Olarak, içeriğinizi izniniz olmadan veya size kredi vermeden kimsenin kopyalamadığından emin olmak için düzenli olarak kontrol etmeniz gereken bir haber değil.

Ancak bundan çok daha fazlası, çalışmanızın intihal içermediğinden emin olmak için içeriğinizi yayınlamadan veya göndermeden önce daima bir intihal tespit aracında çalıştırmanız gerekir .

Neden? Çünkü intihal akademik bir sahtekarlık, bir gazetecilik etiğinin ihlali ve her şeyden önce bir yayıncılık suçudur.

Bu nedenle, kurban olmak istemezsiniz. Çalışmanız kasıtlı veya bilgisizce intihal içeren içerik içeriyorsa, aşağıdakiler dahil ciddi cezalarla karşı karşıya kalırsınız:

  • Kanuni işlem
  • Para iadesi ve para cezaları
  • Zedelenmiş itibar

Bu, SEO içeriği çoğaltma cezaları ve düşük sıralamalar, güven kaybı, olası akademik yaptırımlar ve daha fazlası gibi diğer sonuçlardan bahsetmiyor.

Şimdi, yelpazenin diğer ucunda, içerik tüketicisi veya kullanıcısı olarak (öğrencilerin çalışmalarını inceleyen okuyucu, profesör veya öğretmen, serbest yazarların müşterisi, vb.), Kabul etmeden veya eyleme geçmeden önce intihal olup olmadığını kontrol etmek de aynı derecede önemlidir. karşılaştığınız veya size gönderdiğiniz herhangi bir içerikte.

İşte bu yüzden trkontrol.com tarafından SEO Araçları tarafından İntihal Denetleyicisini oluşturduk.

HEMEN DENE

Tüm bu özellikleri kendiniz görmek ister misiniz? Aracı hemen kullanmaya başlayın. % 100 ÜCRETSİZDİR.

Bu birinci sınıf çevrimiçi aracın kullanımı son derece kolaydır, güvenilirdir ve şaşırtıcı derecede doğru sonuçlar sağlar. İçeriğinizin akademik bir çalışma, blog yazısı, e-kitap, haber makalesi, dönem ödevi, açılış sayfası içeriği, web sitesi sayfası içeriği, sosyal medya içeriği, e-posta bülteni vb. Olup olmadığına bakılmaksızın intihali kontrol etmek için kullanışlıdır.

Son derece yetenekli geliştiricilerden oluşan şirket içi ekibimiz tarafından oluşturulan İntihal denetleyicisi, sonuçları süper hızlı bir şekilde sunar. Aslında, arama başına 1.000 kelime için 0,83 saniye kadar kısa bir sürede sonuç bekleyebilirsiniz.

Kullanıcı gizliliğine saygı duyuyoruz ve bu nedenle içeriğinizi sistemimize kaydetmiyoruz. Araç, içeriğiniz üzerinde intihal kontrolünü çalıştırdıktan sonra, otomatik olarak sistemimizden hemen siler.

Araç hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayrıca nasıl kullanılacağını öğrenmek için İntihal Denetleyicisi sayfasına gidin.