Dedicated Sunucunuzu Yedekleme Süreci

Veri Yedekleme Nedir? Veri yedekleme, BT’nin en önemli yönlerinden biridir, ancak genellikle gözden kaçar. “Yedekleme” ile, orijinal dosyanın kaybolması, zarar görmesi veya virüs bulaşması durumunda onları geri yüklemek için kullanılabilecek en önemli dosyalarınızın bir kopyasını alırsınız. Neredeyse herkesin başına geldi ve henüz sizin başınıza gelmediyse, kendinizi şanslı sayarsınız. Önemli bir çalışma belgesi, sevilen bir fotoğraf albümü veya tüm… Read More »

Bir Web Tasarımcısı İçin 10 Temel İpucu

Herhangi bir tasarımcının karşılaştığı en zorlu zorluklardan biri web sayfasıdır. World Wide Web’de belki de dikkat çekmek için birbiriyle yarışan milyonlarca sayfa vardır. En önemli soru, bir tasarımcı olarak nasıl bir fark yaratabileceğinizdir. Öne çıkan konuyu inceleyin. İlgili konuların yanı sıra aynı konuları kapsayan mümkün olduğunca çok siteyi ziyaret edin. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığının bir listesini yapın.… Read More »

Organik Site Trafik Neden Bu Kadar Önemli?

Organik trafik, her web sitesinin yüksek dönüşüm, gelir, kâr elde etmesi ve satışları artırması için önemlidir. Popüler arama motorlarından ücretsiz kaynaklardan web sitenize gelen trafiktir. Organik trafik, birçok işletme sahibinin giderek daha fazla hedeflenmiş trafik elde etmek için kullandığı son yıllarda popülerlik kazanmıştır. Organik trafik, site arama motorlarından daha fazla trafik alırsa en iyi geliri sağlar. SERP’de daha… Read More »

Google Analytics Nasıl Kurulur?

Google Analytics Kurulumu işletmenizin dijital pazarlama alanında rekabetçi olmasını istiyorsanız, gezegendeki en popüler arama motoru olan Google’da çeşitli araçlar kullanarak işletme web sitenizin görünürlüğünü artırmanız gerekir. Küçük ve orta ölçekli bir işletmeniz varsa, web sayfası sonuçlarınızı en üst düzeye çıkarmak için baskı daha fazla olabilir. Ancak bazen web sitenizin ne kadar trafik aldığını veya nereden geldiğini bilmek zor… Read More »

E-posta Pazarlama ve en son Trendler

E-posta Pazarlama, bir tür doğrudan pazarlamadır. Temel olarak, E-posta Pazarlama, hedef kitlenize veya potansiyel müşterilerinize fon konusu, herhangi bir ticari konu vb. ile ilgili mesajınızı elektronik posta yoluyla iletmek için kullanılan bir araçtır. E-posta pazarlaması da oldukça uygun maliyetli olabilir Tasarım ve baskı için birden fazla personeli dahil etmeye veya çok para harcamaya gerek yoktur. Aslında, müşterilerinizin önüne… Read More »

Satışları Artıran En İyi 6 E-Ticaret Web Sitesi Özelliği

E-ticaret web tasarımcıları, envantere güçlü bir şekilde odaklanarak portalların çevrimiçi ürün satmasına yardımcı olabilecek yeni özellikler sunmayı her zaman dört gözle bekler. Hedeflenen pazarı cezbetmek için alışveriş yapanlara teşhir, ürün kataloğu, fiyatlandırma ve promosyonlar açık olmalıdır. WooCommerce ve Shopify gibi çeşitli platformlar, birkaç çevrimiçi portal sürecini kolaylaştırıyor. Ancak site sahipleri, mağazanın müşterilere ulaşma yeteneğini optimize etmek için yine… Read More »

İşletmem İçin Alan Adı Seçme

İşletmenizin alan adı, çevrimiçi kimliğinizdir. Akılda kalıcı, arama motoru listelerinde oldukça iyi puan alan, güven faktörüne bağlı ve marka değeri olan bir alan adı seçerken çok dikkatli olmalısınız. İş yazışmalarınız ve e-postalarınız için alan adı oldukça önemlidir. Uzun bir alan, özellikle alan adı karmaşık görünüyorsa, iletişimde sorunlara neden olabilir. Marka imajınızın veya işletmenizin özünü yakalayan iyi niyetli bir… Read More »

SEO Yıllar İçinde Nasıl Değişti?

SEO kurulduğu günden bu yana pek çok değişikliğe uğramıştır. Bunun başlıca nedeni, Google’ın spam yöntemlerine odaklanması, mobil teknoloji, arama motorlarındaki değişiklikler vb. SEO’nun mevcut durumu nedir ve yıllar içinde nasıl değişti? Geriye Bakmak ve Şimdiye Bakmak Sayfa İçi SEO Geçmişte, sayfa optimizasyonu yaptığınızda, her URL için iki ila 5 anahtar kelime eşlemeniz ve ardından anahtar kelimeler için başlık,… Read More »

Süper İştirakin Gizli Silahı

Affiliate Marketing, bugün hala en sıcak internet işlerinden biri olmaya devam ediyor. bazı insanlar bu şekilde para kazanmanın zor olduğunu düşünürken bazıları çok kolay olduğunu söylüyor. Bence hemen hemen her sektörde kazanılacak para var. Bağlı kuruluş pazarlama programı, en kısa ve başarılı çevrimiçi reklamcılık fırsatlarından biridir. Verimlilik ve basitlik üzerinde çalışan, ancak her iki taraf için de inanılmaz… Read More »

Tanıtım ve Trafik Almak İçin Blog Yazılarını Paylaşmak İçin En İyi Yerler

Şu anda, blog gönderilerini çekiyor, ancak trafik almıyor olmalısınız. Kaliteli ve niceliksel trafik elde etmek için en iyi yerlerde yayınladıktan sonra blog yazılarınızı paylaşmalısınız, ancak kimse size blog yazılarınızı tanıtmak için en iyi yerleri söylemiyor. Ama endişelenme! Bu sorunu bloglama yolculuğunuzdan kaldırmak benim sorumluluğum. Bu nedenle, bugün size web sitenizdeki trafiği artırmak için blog yazılarınızı paylaşabileceğiniz en iyi… Read More »