Web Tasarımı- Son Trendler

Piyasadaki her şirket kazanan olarak kendine bir iz bırakmak ister. Böyle bir senaryoda, web sitelerini ziyaret eden maksimum ziyaretçinin dikkatini çekmek için şirketler arasında büyük bir rekabet vardır. Bunu başarmak için, ürünlerini tanıtmak için mükemmel tasarlanmış bir web sitesine ihtiyaçları var. Bu, İnternet veya mobil ortam için olabilir. Böyle iyi planlanmış bir web sitesine sahip olmak için, web… Konunun Devamı »

Google Sayfa Düzeni Algoritması

Hiç bir şey aradığınız ve sadece reklamların olduğu bir sayfaya geldiğiniz bir durumla karşılaştınız mı? Yalnızca Google AdSense’in ve sayfanın içeriğini kapatan diğer reklamların bulunduğu bir siteyi hiç ziyaret ettiniz mi? Bu tür sayfalarda içerik olsa bile görmek için aşağı kaydırmanız gerekecektir. Web sitelerinin çoğu, çok uzun zamandan beri gelir elde etmek için reklamlara bağımlı olmuştur. Gelir elde… Konunun Devamı »

Web Sitenizin Arama Motorunu Optimize Edecek En İyi SEO Sağlayıcısını Bulmanın Önemi

Bir işletme web siteniz olduğunda, en önemli şeylerden biri, artan web trafiğini azaltmak için arama motorunu optimize etmektir. Ziyaretçiler olmadan işiniz sürdürülemez. Ayrıca işinizi yaparken aynı zamanda SEO faaliyetlerinde bulunamazsınız. Ayrıca, normalde uzmanlar tarafından yapılan işlerdir. Bu nedenle, yapabileceğiniz en iyi şey, arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmek için web sitenizi optimize edebilecek iyi bir seo sağlayıcısı… Konunun Devamı »

Android Cihazda Mcafee Nasıl Etkinleştirilir?

Kullanmaya başlamak için McAfee’yi etkinleştir sürümde bir hesabınız olmalıdır Mcafee.com/activate lisanslı yazılım satın almanın bir parçası olarak. Antivirüs programını ilk kez kullanan kullanıcılar, bir Android cihazda güvenlik uygulamasını etkinleştirirken zorluklarla karşılaşabilirler. Bir bilgisayar kullanarak mcafee.com/active’de bir hesap oluşturmak oldukça kolay bir iştir, çünkü yalnızca ekrandaki talimatları izlemeniz yeterlidir. Ancak, lisanslı bir uygulamaya abone olmak, PC’deki ile aynı değildir.… Konunun Devamı »

En İyi Dijital Pazarlama Ajansının 4 Niteliği

Girişimci misiniz? O zaman, bu günlerde pazarlamanın dijital dünyaya kaydığını biliyorsunuz. Bu durumda fiziksel pazarlama yapsanız da yapmasanız da yanınızda bir dijital pazarlama ajansına sahip olmalısınız. Ajans, işletmenizin çevrimiçi olarak daha geniş bir kitleye ulaşmasına yardımcı olmak için doğru dijital pazarlama stratejilerini belirlemenize yardımcı olabilir. Tabii ki, böyle bir ajans bulmak zor olabilir. Ancak, aşağıdaki 4 özelliği göz… Konunun Devamı »

Instagram’ı İşletmeler İçin Kullanma İpucuları

İşletmeniz için Instagram’ı kullanmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Dünyada en popüler beşinci olarak kabul edilen sosyal ağın işletmeniz için ilgi çekici olduğundan şüpheniz mi var? Markanız için nasıl daha fazla takipçi kazanacağınızı bilmiyor musunuz? Şirketinizin Instagram’ı rock yapmak için sihir yoktur, ancak büyümenize çok yardımcı olacak bazı teknikler vardır. Bu yüzden müşterilerimiz için kullandığımız ve işe… Konunun Devamı »

Hangi Sektörlerin SEO’ya En Çok İhtiyacı Var?

Arama motoru optimizasyonu (SEO), herhangi bir işletme için önemli bir dijital pazarlama kanalıdır. SEO’nun çevrimiçi bir işletmenin önemli bir parçası olduğu vaaz ediliyor ve gerçek bu. İster inanın ister inanmayın, bazı işletmeler karşı karşıya oldukları rekabet düzeyi nedeniyle gerçekten diğerlerinden daha yoğun SEO çalışmasına ihtiyaç duyacaktır. Mesele şu ki, bazı endüstriler diğerlerine kıyasla SEO’ya daha fazla güveniyor ve… Konunun Devamı »

SEO Uygulama Stratejileri ve Çeşitleri

Hindistan’da Black Hat SEO veya spam-dexing olarak adlandırılan SEO hizmetleri sağlamanın yasadışı bir yolu vardır. Link çerçeveleme ve anahtar kelime doldurma gibi illegal yöntemler bu tekniği kullanan firmaların gündemindedir. Bu teknikler aslında arama sonuçlarının alaka düzeyini ve hatta arama motorlarının doğruluğunu yok eder. Profesyonel SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Şirketi, çevrimiçi işinizi ve elde edilen internet pazarlamacılığını talep etme… Konunun Devamı »

Web Sitesi Optimizasyonu

Birçok SEO sağlayıcısı hizmetlerini dünya çapındaki müşterilere sunar. SEO’nun çevrimiçi varlık açısından etkinliği nedeniyle, SEO uygulamaları çok talep görmektedir. Organik sonuçların belgelenmiş sonuçları, bir SEO stratejisinin başarısı için son derece önemlidir. Müşteri şirketleri, ürünleri ve hizmetleri hakkında daha fazla tanıtım ve farkındalık getirmek için organik SEO stratejilerini tercih ediyor. Ayrıca site içeriklerini dizin listeleri aracılığıyla da tanıtırlar. En… Konunun Devamı »

Sentetik Web Sitesi İzleme Nedir?

Sentetik izleme, bir kullanıcının bir web sitesini kullanırken izlemesi beklenen yolu simüle etmek için kodlanmış kayıtların kullanıldığı bir yöntemdir. Böyle bir yaklaşım, BT departmanının web sitesinin ve çeşitli uygulamalarının yanı sıra BT altyapısının performansını ve kullanılabilirliğini aktif olarak ölçmesine olanak tanır. Sentetik izleme, aktif web sitesi izleme ve proaktif site izleme olarak da adlandırılır. Sentetik Web Sitesi İzleme… Konunun Devamı »