Link Analizi - Link Analyzer

Optimización de motores de búsqueda

Link Analizi - Link Analyzer


Introduce una URLAcerca de Link Analizi - Link Analyzer

Link Analyzer Tool, web sitenizin tüm bağlantılarını takip etmenizi sağlar. Bu aracı kullanarak sitenizle ilgili hem harici hem de dahili bağlantıları analiz edebilirsiniz. Sadece URL'yi girin!

TRKONTROL'UN SUNDUĞU BAĞLANTI ANALİZ ARACI

Web sitenizdeki bağlantıları analiz etmek istiyorsanız, SEO Araçlarının sunduğu bu Link Analiz Aracı'nı kullanın.

İster en son Penguin güncellemesine yanıt olarak hareket ediyor olun, ister düzenli bir bağlantı denetimi gerçekleştiriyor olun, trkontrol.com tarafından hazırlanan bu ücretsiz bu araç, bağlantılarınızı inceleme ve analiz etme sürecini olabildiğince kolay hale getirir.

Bu web sitesi bağlantı kontrol aracı, bir seferde yalnızca bir URL'deki (web sayfası) bağlantıları analiz etmek için kullanılabilir. Bu nedenle, derinlemesine bir bağlantı denetimi istiyorsanız, yalnızca ana sayfayı değil, tek tek web sayfalarını da tek tek analiz etmelisiniz.

BU LİNK ANALİZ ARACI NASIL KULLANILIR?

Bu Link Analiz aracını kullanmak için, incelemek istediğiniz web sayfasının URL'sini girmeniz ve harici bağlantılar, dahili bağlantılar veya her ikisi üzerinden gitmek isteyip istemediğinizi seçmeniz yeterlidir. Takip eden bağlantıların olmadığını öğrenmek için kutuyu da işaretleyebilirsiniz.

Bu Link alaliz aracı, sonuçları anında üretecektir. Tüm gelen ve giden bağlantıların yanı sıra ilişkili bağlantı metnini içeren bir rapor görüntüler. Sayfada köprülenmiş herhangi bir resim olması durumunda, bu resmin alt özelliği bağlantı metni olarak gösterilecektir.

BU BAĞLANTI ANALİZ ARACI NASIL ÇALIŞIR?

Small SEO araçları tarafından hazırlanan bu ücretsiz web sitesi bağlantı denetleyicisi, web sitesi sahiplerine ve web yöneticilerine ve ayrıca SEO uzmanlarına bir web sitesindeki bağlantıları analiz etmede yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Bu kullanışlı araç, örümceklerin web sitenizin belirli bir sayfasında gezinirken aynı zamanda bağlantıları tanımlayabilir. Tek yapmanız gereken, web sitenizin URL'sini metin kutusuna yazmak ve ardından "Bağlantıları İncele" düğmesini tıklamaktır. Sistemimiz isteğinizi işleme alacak ve sonuçları sadece birkaç saniye içinde görüntüleyecektir.

BU WEB SİTESİ BAĞLANTI DENETLEYİCİSİ SİZE AŞAĞIDAKİLERİ GÖSTERECEKTİR:

  • Web sayfanızda bulunan toplam bağlantı sayısı.
  • Bir web sayfasındaki Dahili bağlantıların sayısı.
  • Bir web sayfasındaki harici bağlantıların sayısı.
  • Bir web sayfasındaki takip edilmeyen ve takip edilen bağlantıların sayısı.

Bu bağlantı analizcisi, web sitenize veya blogunuza yerleştirilmiş bağlantıları takip etmenizi sağlayan son derece yararlı bir araçtır. Bu araç, dahili bağlantıları ve web sitenize bağlı harici bağlantıları analiz etmenize yardımcı olur.

Bu web sitesi bağlantı denetleyicisinin yardımıyla, ölü bağlantıları kolayca belirleyebilir ve sayfa kalitesini artırmak için bunları kaldırabilirsiniz. Bu, web siteniz için faydalıdır çünkü arama motoru optimizasyonuna büyük ölçüde yardımcı olabilir. Web sayfalarınız için daha iyi bir sayfa sıralaması elde etmeniz için size daha iyi bir şans verecektir.

BU LİNK ANALİZ ARACI'NIN ÖNEMİ

trkontrol.com tarafından hazırlanan bu süper verimli web sitesi bağlantı denetleyicisi, birçok web sitesi sahibi ve web yöneticisi için en kullanışlı araçlardan biridir çünkü belirli bir web sitesinin hem gelen hem de giden bağlantıları hakkında bilgi sağlayabilir. Sonuçlardan, web siteniz için kolayca bir bağlantı analizi yapabilir ve bunu rakibinizin web sitelerinin gelen / giden bağlantılarının sayısı ile karşılaştırabilirsiniz.

Arama Motoru sıralamalarının web siteniz üzerindeki etkisi çok yüksektir ve yalnızca Google gibi arama motorunun bildiği farklı bir parametre kullanılarak ölçülür. Bu nedenle, web sayfalarınızın kötü bağlantılardan ve diğer hatalardan arındırılmış olması her zaman en iyisidir çünkü arama motoru sonuç sayfalarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olacaktır. Bu ücretsiz çevrimiçi bağlantı denetleyicisi, web sayfalarınızın bozuk bağlantılar içerip içermediğini veya kötü bağlantılar olarak da bilinenleri belirlemenize yardımcı olabilir.

Rakip web sitelerinizin sahip olmadığı bağlantıları almaya çalışırsanız, web sitenize büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Ayrıca, bağlantı kurma başarınız için herhangi bir bağlantı kurma veya SEO yazılımı ve komut dosyalarına güvenmemelisiniz. Web siteniz temiz, yeni ve güvenilirse sayfa sıralamasını iyileştirecektir. Odaklanın ve rakip web sitelerinizin bir adım önünde olmayı hedefleyin.

BU BAĞLANTI ANALİZ ARACI'NIN AVANTAJLARI

Bağlantı analizcisi, web sitenizin iç ve dışını analiz edebilir ve takip edebilir ve takip edemez. Bu bağlantı denetleyicisi, web sitesi sahiplerine, web yöneticilerine ve SEO uzmanlarına, belirli bir web sitesindeki tüm bağlantıları analiz etmek için kullanılabilecek güvenilir sonuçlar gösteren bir araç sağlamak için geliştirilmiştir.

Web sitenizin iç ve dış bağlantılarının bir tablosu ile gösterileceksiniz. Web siteniz gizli bağlantılar veya spam bağlantıları içeriyorsa, bu gizli bağlantıları ve spam bağlantılarını belirlemek için bağlantı analiz aracını kullanabilirsiniz. Ayrıca hangi web sitelerinin size trafik veya geri bağlantı gönderdiğini de gösterir. Önemli web sayfalarınıza odaklanmak için bu web sitesi bağlantı kontrol aracını kullanabilir, ardından Google gibi farklı arama motorlarında daha yüksek bir sayfa sıralaması elde etmek için diğer bağlantıları iyileştirebilirsiniz.

Web sitesi arama motoru sıralaması, gelen bağlantıların hem miktarına hem de kalitesine bağlıdır. Rakipleriniz tarafından kullanılan bağlantı kurma tekniklerini analiz ederek rekabeti kontrol etmeniz, optimizasyon için bir web sitesi hazırlamanız ve trafiğinizi iyileştirmeniz çok önemlidir. Web siteniz için size daha iyi ve güvenilir bir geri bağlantı analiz raporu sağlamak için, bu bağlantı denetleyici aracı çok yardımcı olacaktır.

BU BAĞLANTI ANALİZ ARACI NASIL ETKİLİ BİR ŞEKİLDE KULLANILIR?

Bağlantı analizi, arama motoru optimizasyonunun en önemli yönlerinden biridir. Web sitenize yönlendirilen veya bağlanan toplam bağlantı sayısı konusunda net olmanız gerekir. Gelen bağlantıların yanı sıra giden bağlantıların doğru bir analizi, SEO söz konusu olduğunda avantajlarından yararlanmanıza izin verecektir.

İnternetin her yerinde birçok benzer SEO aracı vardır, ancak bu bulabileceğiniz en iyi ücretsiz çevrimiçi Link Analizörüdür. Bu web sitesi bağlantı denetleyicisi, web sitenizdeki gelen ve giden bağlantıları kontrol etmek istiyorsanız size ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlayabilir. Bu aracı kullanmak için bir e-posta ile kayıt olmanıza veya indirmenize gerek yoktur.