Alan Adı Yetki Kontrolu - Bulk Domain Authority Checker

optimisation du moteur de recherche

Alan Adı Yetki Kontrolu - Bulk Domain Authority Checker


Entrez jusqu'à 20 liens (chaque lien doit être sur une ligne distincte)En traitement...


 
Essayez une nouvelle URL

Sur Alan Adı Yetki Kontrolu - Bulk Domain Authority Checker

Web sitelerinde öne çıkarmak istiyorsanız, mesela geri bağlantılar oluşturmak istiyorsanız, hedeflenecek en yetkili veya saygın olanları nasıl bilebilirsiniz?

Sonuçta, İnternette 2 milyardan fazla web sitesi var.

Bir derecelendirme sistemi olduğu ortaya çıktı! Genellikle "MOZ Domain Authority" olarak bilinir

Tüm web siteleri eşit derecelendirilmez. Bazıları diğerlerinden daha fazla “saygı ve itibar” taşıyor. Bazıları hala güç kazanmaya çalışıyor. Bazıları yıllardır çevrim içi olup, varlığını istikrarlı bir şekilde inşa etmektedir. Bazıları yalnızca bu yıl kaydoldu.

Web siteleri arasında var olan bu eşitsizlik, bir derecelendirme sistemi ihtiyacını doğurur ve buna (DA) denir.

ETKİ ALANI YETKİSİ NEDİR?

DA Sitesi, belirli bir konu alanı veya endüstri için bir web sitesinin "gücü" ve alaka düzeyi hakkında ipuçları veren [ moz.com tarafından geliştirilen ] bir puandır . Bu, bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) ne kadar iyi sıralanacağını tahmin eden, tipik olarak sıfır ile 100 arasında değişen logaritmik bir puan ölçeğidir. Puan sayısı ne kadar yüksekse, bir web sitesinin DA'sı o kadar yüksektir.

Şimdi, Web Sitesinin ad yetkisini (Etki Alanı Yetkilisi) sayfa yetkisi ile karıştırmayın. Onlar farklı.

Web Sitesi DA bize tüm alan adının veya web sitesinin genel sıralama potansiyelinden bahsederken, sayfa otoritesi (PA) tek bir web sayfasının sıralama potansiyelidir.

Her ikisi de kontrol etmek için araçlar gerektirir. Ve sizin için etki alanı yetki aracını kontrol etmeyi burada başlattık.

TRKONTROL.COM TARAFINDAN SAĞLANAN ETKİ ALANI YETKİ DENETLEYİCİSİ ARACI

Akıllı pazarlamacılar, web sitelerinin hakimiyet kurma ve arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) daha iyi sıralama elde etme yetkisini sürekli olarak izler ve geliştirir. Ayrıca kartlarını daha akıllıca nasıl oynayacaklarını bilmek için rakiplerinin sitesi DA'ya da göz kulak oluyorlar.

Alan Yetkilisi Denetleyicisi tarafından trkontrol.com web sitelerinin Moz DA kontrol etmek için web üzerinde en iyi ve en popüler ücretsiz bir araçtır. Ücretsiz DA Denetleyicisi aracımızın kullanımı eğlencelidir ve size herhangi bir web sitesinin doğru DA'sını gösterir.

Oldukça güvenilir bir platform kullanılarak oluşturulmuştur ve belirli bir URL'nin gücünü ve arama motoru sonuçlarında iyi sıralanma olasılığını hızla belirleyebilir. Bu nedenle en iyi ücretsiz alan yetki denetleyicisi.

Etki alanı otoritenizi geliştirmek için eksiksiz kılavuz

NEDEN WEB SİTELERİMİZİ DENETLEYİCİ SEÇMELİSİNİZ?

Etki Alanı Yetki Kontrolu Aracı, diğer birçok DA Checker aracından daha parlak özellikler ve avantajlar sunar. Yine de, kullanmak için bir kuruş ödemek zorunda değilsiniz.

Bazı dijital pazarlamacılar, web sitelerinin Otoritesini kontrol edebilmek için her yıl yüzlerce dolar harcıyor. Ancak aracımız TAMAMEN ÜCRETSİZDİR .

Hızlı, kullanımı kolay ve güvenilirdir. İnternetteki en büyük isimlerden bazıları ücretsiz da otorite kontrol aracımızı sık sık kullanıyor.

Bu DA denetleyicisi aracının güzelliği, size bir web sitesinin yalnızca DA puanını göstermekten vazgeçmemesidir. Size web sitesinin sayfa otoritesini, Moz Rank'ı ve ayrıca aradığınız belirli web sitesi için geri bağlantı alan derecelendirmesi ve web sitesi seo puanını bulmaya yönlendirebileceğiniz sonuçlardan gösterir. Farklı platformlarda arama yapmak için gezinebileceğiniz toplam bilgileri size sağlar.

Ayrıca, bir seferde 5 siteye kadar alan adı derecelendirmesi bulabilen bir araç arayan kullanıcılarımıza da yardımcı olduk. Toplu Etki Alanı Derecelendirme Denetleyicisi Aracını deneyin . Bu olduğu gibi tamamen ücretsizdir.

ETKİ ALANI YETKİ DENETLEYİCİMİZİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Web sitesi yetki denetleyicimizi kullanmak oldukça kolaydır. Sadece şu basit adımları izlemeniz gerekecek:

 • https://www.trkontrol.com/alan-adi-yetki-kontrolu adresine gidin.
 • Sağlanan alana, kontrolü çalıştırmak istediğiniz URL'yi girin.
 • Web sitesinin URL'sini girdikten sonra, "Kontrol Et" düğmesini tıklayın.
 • Birkaç saniye içinde, güçlü motorumuz sonuçları sunacaktır.

Ancak bu web sitesi yetki denetleyicisi aracı, size sitelerinizin yalnızca DA'sını göstermenin ötesine geçer. Ayrıca Moz sıralaması ile birlikte o alanın sayfa otoritesini de gösterir.

Ayrıca, bir sonraki bölüm, daha bilgilendirici bir sonuca, yani geri bağlantılara, etki alanı derecelendirmesine ve web sitesi seo puanına götüreceğiniz seçenekleri gösterecektir.

VERİLERLE NE YAPMALI (SONUÇLAR)?

Peki, web sitenizin veya bir rakibin etki alanı otoritesini kontrol ettikten sonra, verilerle ne yapmalısınız?

İşte bilgiyi kullanmanın birkaç yolu:

 • Sektörünüzdeki benzer web siteleriyle karşılaştırırken web sitenizin konumunu belirlemek için kullanın
 • Pazarlama çabalarınızın karşılığını alıp almadığını kontrol etmek için kullanın
 • Rakiplerin nasıl yığıldığını belirlemek için kullanın (nişinizde kimin kim olduğunu görün!), Böylece markanızı kazanmak için nasıl konumlandıracağınızı bilirsiniz
 • Daha etkili bir SEO yapmak için kullanın
 • Misafir bloglama gibi stratejiler kullanarak kaliteli geri bağlantılar için nereye gideceğinizi bilmek üzere nişinizde iyi da otorite web siteleri bulmak için kullanın.

ALAN ADI (ETKİ ALANI) OTORİTESİNİ ETKİLEYEN FAKTÖRLER

DA'nın nasıl hesaplandığı konusunda bilinçli olmalı mı? Moz'un bir web sitesinin etki alanı otoritesini hesaplamak için kullandığı 100'den fazla faktör vardır. Bunlardan bazıları:

 • Kök alanlarla ilgili.
 • Web sitesine yönlendiren geri bağlantıların sayısı.
 • Bağlantıların kalitesi.
 • Site hacmi (sitede ne kadar içerik bulunduğu).
 • Alanın yaşı (yani, alan adının ilk kaydedildiği zaman değil, Google'da ilk yayınlandığı zaman).
 • Sosyal sinyallerin miktarı.
 • Genel site içeriğinin kalitesi.
 • Web sitesi hızı.
 • Moz güveni (Moz güveni genellikle Moz tarafından hesaplanır ve zamanla büyür).

WEB SİTENİZİN ETKİ ALANI OTORİTESİNİ İYİLEŞTİRMEK İÇİN İPUÇLARI

Site DA'nızı geliştirmenin anahtarı, DA'nın kendisini etkileyen faktörleri iyileştirmeye odaklanmaktır. Daha önce tartıştığımız gibi.

Birincisi, kaliteli geri bağlantılar oluşturmanız gerekecek. Diğer web sitelerinden gelen bağlantılar oy gibidir; Bir web sitesi ne kadar çok oy alırsa, o web sitesinin DA'sı o kadar yüksek olur.

Profesyonel İpucu : Alanınızın geri bağlantı profilini görmek için geri bağlantı kontrol aracımızı kullanabilirsiniz.

Ayrıca, kaliteli içeriğin DA'yı etkileyen faktörlerden biri olduğunu gördük. Bu nedenle, web sitenizin web otorite puanını iyileştirmek için, kesinlikle alakalı, benzersiz ve yüksek kaliteli içerik sağlamaya çalışmalısınız.