Google Kötü Amaçlı Yazılım Denetleyicisi - Google Malware Checker

Arama motoru optimizasyonu

Google Kötü Amaçlı Yazılım Denetleyicisi


Bir URL girinGoogle Kötü Amaçlı Yazılım Denetleyicisi

Bu Ücretsiz Çevrimiçi Kötü Amaçlı Yazılım Denetleyicisi ile web sitenizi Kötü Amaçlı Yazılım Bulaşmasından koruyun! Bir web sitesini ziyaret etmenin güvenli olup olmadığını öğrenmenin hızlı ve kolay yolu.

GOOGLE KÖTÜ AMAÇLI YAZILIM DENETLEYİCİSİ - GOOGLE MALWARE CHECKER

Bu Ücretsiz Çevrimiçi Kötü Amaçlı Yazılım Denetleyicisi ile web sitenizi Kötü Amaçlı Yazılım Bulaşmasından koruyun! Bir web sitesini ziyaret etmenin güvenli olup olmadığını öğrenmenin hızlı ve kolay yolu.

trkontrol.com olarak, web sitenizin itibarını virüslere maruz kalma ve kimlik avı gibi potansiyel tehditlere karşı korumanıza yardımcı olmak istiyoruz. Kimlik avı, genellikle mali dolandırıcılık, fikri mülkiyet ihlali ve tüketici verilerinin çalınmasını içeren bir etkinlik türüdür.

Bu nedenle, kendi web siteniz de dahil olmak üzere ziyaret ettiğiniz her web sitesinde kötü amaçlı yazılımları tespit etmenize yardımcı olmak için "Google Kötü Amaçlı Yazılım Denetleyicisi" adlı özel bir araç geliştirdik. Bu kötü amaçlı yazılım tarayıcı aracı, farklı web sayfalarındaki virüsleri ve kötü amaçlı komut dosyalarını verimli bir şekilde tespit etmek için akıllı bir kötü amaçlı yazılım algılama yazılımından yararlanır. Kullanıcılara web güvenlik tehditleri hakkında bir rapor sağlayan bulut tabanlı bir çevrimiçi araçtır.

Çoğu web sitesi sahibi için, web sitelerine tehdit oluşturabilecek virüslerden kaçınmak için düzenli olarak bir Google kötü amaçlı yazılım kontrolü yaptırmak çok önemlidir.

GOOGLE KÖTÜ AMAÇLI YAZILIM DENETLEYİCİSİ NASIL ÇALIŞIR?

Kötü amaçlı yazılım tarayıcımızı kullanarak kötü amaçlı yazılımları kontrol etmek için, sağlanan alana kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol etmek istediğiniz web sitesinin tam URL'sini yazın, "Gönder" düğmesine tıklayın; ve ardından Google'ın güvenli tarama teşhis sayfasına yönlendirileceksiniz.

Rapor, web sitesinin şüpheli olarak listelenmediğini söylediğinde, bir web sitesinin güvenli olduğunu bileceksiniz. Siz okurken, Google'ın web sitesini ziyaret etmesinden bu yana geçen 90 güne ait bir rapor verilir.

Google Kötü Amaçlı Yazılım Denetleyicisi, web sitelerini tarayabilen ve kullanıcılara web güvenlik raporları sunabilen bir programdır. Bu ücretsiz çevrimiçi web sitesi tarayıcısı, ziyaret etmek istediğiniz web sitesinin kötü amaçlı içerik, şüpheli komut dosyaları ve web sitesi içeriğinde gizlenen diğer web güvenlik tehditleri içerip içermediğini analiz eder.

Kötü amaçlı yazılım raporu, olası tespit nedenleriyle birlikte etkilenen tüm sayfaların bir listesini sağlayacaktır. İçerikte kullanıcının tarayıcısına tehdit oluşturabilecek şüpheli bir komut dosyası varsa, bu durumda taramadaki tehdit önem düzeyini gösterecektir. Bu şekilde, bu çevrimiçi web sitesi kötü amaçlı yazılım tarayıcısının kullanıcısı, taranan her dosyaya göre tarama raporunu daha iyi anlayabilir.

GOOGLE KÖTÜ AMAÇLI YAZILIM DENETLEYİCİSİ'Nİ KULLANMAK IÇİN KAYDOLMAM GEREKİYOR MU?

Kullanıcının bu çevrimiçi kötü amaçlı yazılım tarayıcısını kullanmak için web sitemize kaydolmasına gerek yoktur ve tamamen ücretsizdir!

Tek yapmanız gereken, kontrol etmek istediğiniz web sitesinin URL'sini veya bağlantısını girmek ve ardından web sitesinde kötü amaçlı yazılım olup olmadığını taramak için "Kontrol Et" düğmesine tıklamaktır. Çevrimiçi web sitesi tarayıcımız isteğinizi işleme alacak ve URL’yi araştıracaktır; daha sonra, size raporu hemen gösterecektir, böylece web sitesini açmaya devam edip etmemek için uygun eylemi gerçekleştirebilirsiniz.

MALWARE NEDİR?

Kötü amaçlı yazılım, Kötü Amaçlı Yazılım için kısa terimdir. Bu tür bir yazılım tehlikelidir çünkü kullanıcının bilgisi olmadan bir aygıta bilgi çalmak için gizlice erişebilir.

Farklı kötü amaçlı yazılım türleri vardır; reklam yazılımı, casus yazılım, kimlik avı, virüsler, solucanlar, truva atları, rootkit'ler ve tarayıcı korsanları şeklinde olabilir.

Bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım bulaştığının bir işareti, normalden daha yavaş çalıştığı zamandır. Ayrıca tarayıcınızda, pop-up'larda ve spam'de sık sık çökmeleri içerir. Size virüs bulaşıp bulaşmadığını bilmenize yardımcı olmak için kötü amaçlı yazılım tarayıcısı kullanabilirsiniz.

Kötü amaçlı yazılımdan etkilenmeniz durumunda, yapılacak en iyi eylem, güçlü ve güvenilir bir kötü amaçlı yazılım temizleme aracı kullanarak ondan kurtulmaktır.

NEDEN BİR WEB SİTESİNİ KÖTÜ AMAÇLI YAZILIMLARA KARŞI TARAMAMIZ GEREKİYOR?

Web sitenizi bilgisayar korsanlarından korumak istiyorsanız, kötü amaçlı yazılım tarayıcısı kullanarak açmadan önce web sitelerini her zaman kontrol etmeniz gerekir çünkü bu bilgisayar korsanları, kötü amaçlı yazılım yoluyla web sitenizde depolanan kişisel bilgileri ve diğer önemli verileri çalabilir (kötü amaçlı yazılım yazılım).

Şu anda, web'de kötü amaçlı yazılımların gömülü olduğu birçok site var. Bilgisayar korsanları bunu, kullanıcıların kişisel bilgilerini ve işi büyük ölçüde bozabilecek web sitesindeki diğer önemli verileri çalmak için farklı web sitelerine erişim elde etmek için kullanır. Ayrıca, bilgisayar ve web sitesi ziyaretçilerinin diğer cihazlarına zarar verebilecek virüs bulaşmış yazılımları ve kötü amaçlı komut dosyasını da yayabilirler.

ÇOĞU WEB SİTESİ KÖTÜ AMAÇLI YAZILIM TARAYICISI NASIL ÇALIŞIR?

Bugün internette kullanılabilen birçok ücretsiz çevrimiçi web sitesi kötü amaçlı yazılım tarayıcısı var. Amaç, kullanıcıların virüs ve kötü amaçlı yazılım içerebilecek farklı web sitelerini taramasına izin vermektir. Bu tür çevrimiçi araçlar, kullanıcının web sitesini kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer web güvenliği tehditlerinden korumaya yardımcı olabilir.


Kara liste durumunu, kara listeye alınan web sitelerini, güvenlik açığı istismarlarını ve diğer şüpheli etkinlikleri izlemek için bazı web sitesi kötü amaçlı yazılım denetleyicileri. Herhangi bir kötü amaçlı kod ve virüslü dosyalar için bir web sayfasını araştıran özel kötü amaçlı yazılım algılama yazılımından yararlanırlar.

Kötü amaçlı yazılım tekniği web'de yaygın olarak kullanılmaktadır ve büyümeye devam etmektedir, bu nedenle her web sitesi sahibi, web sitesini korumak için gerekli adımları atmalıdır. Bugüne kadar internette yayılmaya devam eden neredeyse 2 milyar kötü amaçlı yazılım var.

WEB SİTENİZİN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYIN

Web sitenizi güvende tutmanın bir yolu, bilgisayarınızın ve tüm cihazlarınızın virüs içermediğinden emin olmaktır. Bilgisayarınızın yeni virüslerden çıkar çıkmaz güvende olmasını sağlamak için güncellenmiş bir anti-virüs yazılımına sahip olmanız gerekir. Ancak, virüsten koruma yazılımları, casus yazılım ve reklam yazılımı gibi diğer kötü amaçlı programları algılamayabilir çünkü virüsler gibi davranıp, algılanmadan kaçabilirler.

Bu nedenle, bilgisayarınızı ve web sitenizi kötü amaçlı yazılım bulaşması da dahil olmak üzere her türlü tehditten korumak için bir kötü amaçlı yazılım kontrol aracı kullanmanız gerekir.

Kötü amaçlı yazılımların bulaşmasını önlemek için bilinmeyen kaynaklardan gelen e-posta eklerini açmayın. Bu beklenmedik e-postalar, web'deki kötü amaçlı yazılımların ana taşıyıcılarıdır.