Anahtar Kelime Konum Kontrolü - Free Keyword Position Checker

Anahtar Kelime Konum Kontrolü - Free Keyword Position Checker


:


:


:

 


.

:
keyword1
keyword2
keyword3...

 


Anahtar Kelime Konum Kontrolü - Free Keyword Position Checker

SEO VERİ ODAKLI MI?

Arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) en üst konumlar için etkili bir şekilde rekabet etmek için, veriye dayalı bir şekilde çalışmalı ve optimizasyonunuza körü körüne gitmemelisiniz.

Bilinmesi gereken en önemli verilerden biri, hedeflediğiniz anahtar kelimeler için web sitenizin SERP'lerdeki konumudur.

Ve bunu bilmek için bir Anahtar Kelime Konum Denetleyicisi'ne ihtiyacınız olacak.

SEO ARAÇLARIYLA ANAHTAR KELİME KONUMU DENETLEYİCİSİ HAKKINDA

Anahtar Kelime Konum Denetleyicisi, aynı anahtar kelime için diğer web siteleriyle rekabet etmeye göre belirli bir anahtar kelime için bir web sitesinin veya URL'nin arama motorundaki (özellikle Google'daki) konumunu tespit etmek için kullanılan bir araçtır.

Örneğin, akıllı telefonlarla ilgili bir web sitesi işletiyorsanız, bu web sitesinin şu anda Google'da "en iyi akıllı telefonlar" anahtar kelimesi için hangi konumda olduğunu bilmek isteyebilirsiniz.

Anahtar kelime sıralaması aracımız size bu bilgileri tamamen ÜCRETSİZ olarak gösterir. Araç sadece hızlı ve kullanımı kolay değildir, aynı zamanda son derece güvenilir ve etkilidir.

ANAHTAR KELİME KONUMU NEDİR?

Açık ve net bir tanımda, bir anahtar kelime konumu, belirli bir anahtar kelime için diğer rakip web sitelerine göre arama motorlarında bir web sitesinin tuttuğu sıra veya basamaktır.

SEO konusunda bilgili herhangi bir web sitesi sahibinin veya pazarlamacının amacı, her zaman SERP'lerde göze çarpan ilk 3 konumdan herhangi birini yakalamak ve tutmaktır. Bunu yapmak için kimin nerede olduğunu bilmeniz gerekir. Bu şekilde, hedeflerinize ulaşmak için etkili bir SEO stratejisi geliştirebileceksiniz.

Biraz zaman alabilir, ancak çok az çabayla her dönüm noktası bir şeyi doğru yaptığınız anlamına gelir. İşin püf noktası, hemen bunun üzerinde çalışmaya başlamaktır.

Ve atılacak ilk adım? Sıralama konumunuzu öğrenin. Bu nedenle, bu anahtar kelime konum Denetleyicisi'ni kullanımınıza sunduk.

KÜÇÜK SEO ARAÇLARIYLA ANAHTAR KELİME KONUM DENETLEYİCİSİ NASIL KULLANILIR?

Takip etmeniz gereken beş adım aşağıda verilmiştir:

Adım # 1: Şu anda bulunduğunuz bu sayfada ( https://www.trkontrol.com/anahtar-kelime-siralama-kontrolu ) verilerinizi girin.

Adım # 2: Sağlanan "Alanınız" alanına URL'nizi (veya rakibinizin adresini) girin. Bu, konumunu kontrol etmek istediğiniz web sitesidir.

Adım # 3: Konumu kontrol etmek istediğiniz Google arama motorunu seçin. Varsayılan olan Google.com'dur, ancak hedef ülkenize bağlı olarak diğer Google TLD'leri (üst düzey etki alanı) da seçebilirsiniz.

Adım # 4: "Anahtar kelimeleriniz" alanına kontrol etmek istediğiniz konumlar için anahtar kelimeleri girin. Çevrimiçi sıralama denetleyicimiz, çek başına 20 anahtar kelimeye kadar girmenize izin verir. Ancak, her satıra yalnızca bir anahtar kelime girdiğinizden emin olun.

Adım 5: İşiniz bittiğinde, kontrolünüzü gerçekleştirmek için "Kontrol Et" i tıklayın.

Birkaç güzel saniye içinde, iyi oluşturulmuş, gelişmiş algoritmamız sonuçları genellikle şöyle görünür:

Yukarıdaki ekran görüntüsü trkontrol.com'un "anahtar kelime konumu" anahtar kelimesi için 1 numara olduğunu göstermektedir.

Elde edilen sonuçla, hedeflediğiniz anahtar kelimeler etrafındaki rekabet ve hedeflerinize ulaşmak için nasıl çalışabileceğiniz hakkında daha iyi bir fikre sahip olacaksınız.