Kırık Link Kontrol (404) - Broken Links Finder

Kırık Link Kontrol (404) - Broken Links Finder
Kırık Link Kontrol (404) - Broken Links Finder

Kırık Bağlantı Bulucu, web sitenizdeki bozuk bağlantıları kontrol etmenizi sağlayan kullanışlı SEO aracınızdır. Bildiğiniz gibi, bozuk bağlantılar web siteniz için iyi değildir çünkü bu bağlantılarda bulunması gereken içeriği göstermezler.

Kırık Bağlantı Bulucuyu kullandığınızda, herhangi bir ölü bağlantı olup olmadığını görmek için bloglarınızı ve web sitelerinizi kontrol edebilirsiniz.

Kırık Bağlantı Bulucu ile, web sitenizin sıralamasını bozabilecek ölü bağlantıları tespit etmeye gelince, ihtiyaç duyduğunuz kadar web sitesi sayfasına da tarayabilirsiniz.

BU BAĞLANTIYI KULLANARAK HEM HARİCİ HEM DE DAHİLİ URL'LERİ DE DOĞRULAYABİLİRSİNİZ

Tüm harika işlevleriyle, HTML'nizde bulunan sorunu da gösterebilir ve Hata 404 ve diğerleri gibi hata kodlarını raporlayabilir. Bu araç, web tabanlı bir çözüm olduğu için Linux, iOS, Windows ve Mac OS X dahil olmak üzere hemen hemen tüm işletim sistemlerinde kullanılabilir.

Bu denetleyiciyi kullanarak kontrol edebileceğiniz belirli sayıda web sitesi sayfası yoktur ve en iyi yanı, kullanımının ücretsiz olmasıdır. Ayrıca, doğrudan bu web sitesinde kullanabileceğiniz için PC'nize veya cihazınıza herhangi bir şey indirmenize veya yüklemenize gerek yoktur.

Bozuk bağlantıları neden kontrol etmelisiniz? Trafik kaybını önlemek için bozuk bağlantıları kontrol etmelisiniz. Kullanıcılarınızın, ziyaret etmeyi amaçladıkları içeriğin bulunduğu bir bağlantıdan başka ölü bir bağlantıya yanlış yönlendirildiklerini öğrenirlerse ne kadar hayal kırıklığına uğrayacaklarını hayal edebilirsiniz.

Bozuk bağlantılarla ilgili sorunları düzeltmek istiyorsanız, sitenizdeki herhangi bir ölü bağlantıları tespit etmenizi sağlayan Kırık Bağlantı Bulucu'dan yararlanabilirsiniz. Web siteniz için kötü bir itibar dışında hiçbir şeye katkıda bulunmayan yanıltıcı, ölü bağlantıları size bildirecek güçlü araçla sitenizi temizlemenize yardımcı olur.