Whois Kontrol - Online Whois Checker

Whois Kontrol - Online Whois Checker
Whois Kontrol - Online Whois Checker

Whois kontrol, bir alan adıyla ilgili tüm ayrıntıları tek bir tıklamayla almanızı sağlar!

trkontrol.com, belirli bir etki alanıyla ilgili önemli bilgileri bir çırpıda toplamanızı sağlayan bu ücretsiz çevrimiçi aracı size sunar. 

Bu Whois Checker aracı aşağıdakileri bulmanıza yardımcı olabilir:

  • alan adı kayıt şirketi
  • sunucunun adı
  • Son kullanma tarihi
  • etki alanının durumu
  • Coğrafi konum
  • irtibat numaraları
  • alan yöneticilerinin adı
  • alan yöneticilerinin e-posta adresi

WHOİS KONTROL ARACI NASIL KULLANILIR ?

Bu Whois arama aracı, bir seferde 10 adede kadar alanı analiz edebilen benzersiz bir algoritma kullanır. Anında eksiksiz bir Whois verisi oluşturabilir. Tek yapmanız gereken, sağlanan alana etki alanlarını (web sitesi URL'leri) girmek ve ardından "Kontrol Et" düğmesini tıklamaktır.

Bu çevrimiçi araç tamamen ücretsizdir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Geliştiricilerden oluşan ekibimiz, size en güvenilir Whois Checker aracını sağlamak için tüm çabayı gösterdi.

Bu Whois arama aracıyla, belirli bir web sitesi hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri manuel olarak toplamanız için artık bir neden yok. Size kesinlikle çok fazla zaman ve emek kazandırabilir çünkü bu araç size saniyeler içinde bir etki alanı hakkında eksiksiz bir rapor verebilir.

Whois Domain Checker aracımız, herhangi bir alan adı hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri toplayabilir. Bu araç, bir seferde 10 adede kadar alan adı girmenize olanak tanır. Daha sonra alan adını, kayıt bilgilerini, etki alanının sona erme tarihini, sunucu adını ve web sitesi sahibinin veya web yöneticisinin iletişim bilgilerini gösteren bir rapor oluşturacaktır.

Bu Whois arama aracını kullanmak için gerekli programlama becerileri yoktur çünkü süreç çok kolaydır. Alan adlarını (URL'leri) yalnızca sağlanan alana kopyalayıp yapıştırmanız ve "Kontrol Et" düğmesine basmanız gerekir. Sistemimiz talebinizi işleme alacak ve sonuçları anında size verecektir.

GÜVENİLİR WHOİS KONTROL ARACIYLA ANINDA WHOİS VERİLERİNİ ALIN

Bu Whois arama aracı, bir blogun veya web sitesinin ayrıntılarını Whois veritabanından kontrol etmek için ihtiyacınız olan tek şeydir.

Şu anda, arama motoru optimizasyonu için ihtiyacınız olan araçları size sağlayabilecek birçok web sitesi var, ancak bunların güvenilir olduğundan emin olmalısınız.

Bu Whois kontrol aracını kullanmanın temel avantajı, web sitesi sahibinin veya yöneticilerinin iletişim bilgilerini, onlarla iletişime geçmeniz gerektiğinde kolayca alabilmenizdir.

Bu, sayfa yetkisini zaten almış ortak web sitelerini arayan yeni web sitesi sahipleri için faydalıdır, çünkü bu, iyi geri bağlantılara ve sayfa sıralamasına sahip olmalarına yardımcı olabilir.

Whois kontrol aracının yardımıyla web sitesi sahiplerinin veya yöneticisinin iletişim bilgilerini almaktır. Size posta tescil ettiren adresi, web sitesi sahibinin veya web yöneticisinin e-posta adresi, telefon numarası, faks numarası, etki alanı durumu, IP adresi ve diğerleri gibi ayrıntılar sağlayabilir.

WHOİS KONTROL ARACIMIZI NEDEN KULLANMALISINIZ?

Whois kontrol aracı, bugün internette bulabileceğiniz en iyi ve en verimli Whois alan arama araçlarından biridir.

Etki alanı adı, kayıt kimliği, şirket URL'si, Whois sunucusu, etki alanı oluşturma tarihi, son kullanma tarihi, son güncelleme tarihi, iletişim bilgileri ve çok daha fazlası gibi herhangi bir web sitesi hakkında eksiksiz bir bilgi sunar. Small SEO Tools'ta, iyi bir sayfa sıralaması elde etmenize ve daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olacak en kullanışlı arama motoru optimizasyonu (SEO) araçlarını sunmaya adadık.

Bu Whois kontrol aracı gibi SEO araçlarımız, bir seferde 10 adede kadar alanı kontrol etmenize ve zamanınıza büyük değer verdiğimiz için hemen rapor vermenize izin verecek şekilde programlanmıştır. Bu şekilde, sonuçları saniyeler içinde alırsınız ve ardından diğer önemli görevlere geçebilirsiniz. Çok fazla zaman ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olabilir çünkü bunu manuel olarak yaparsanız, ihtiyacınız olan tüm Whois verilerini toplamak saatler alacaktır.

WHOİS DENETLEYİCİSİ İLE GÜÇLÜ SEO OLUŞTURUN

Bir Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) kampanyasının temel amaçlarından biri, web sitenizi tanıtmak, iyi bir sayfa sıralaması elde etmek ve daha fazla site ziyaretçisini çekmektir. Bunu başarmak için kullanabileceğiniz birçok strateji var. Bunlardan biri, sizinle aynı sektörde bulunan popüler bir web sitesi veya sayfa otoritesi ile bağlantıları paylaşmaktır. Bu Whois kontrol aracı, web sitesi ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm Whois verilerini ve ayrıca web sitesi sahibinin veya yöneticisinin iletişim bilgilerini almanıza yardımcı olabilir, çünkü kesinlikle web sitesi ortaklığı için onay almanız gerekir.

Bu Whois Domain kontrol aracını rakibinizin web sitesi hakkındaki tüm bilgileri almak için de kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olduğunuzda, web siteniz için iyi bir SEO kampanyası oluşturabilirsiniz. Kendi stratejilerinizi belirlemenize yardımcı olmak için sitelerini optimize ederken kullandıkları stratejileri not edebilirsiniz.

WHOİS DENETLEYİCİSİNİ KULLANMAK NEDEN ÖNEMLİDİR?

Bu Whois kontrol aracı, herhangi bir web sitesinin Whois verilerini almak istiyorsanız çok yararlıdır. Ortaklık için başka bir web sitesi sahibiyle pazarlık yapmak istiyorsanız bu kullanışlı olabilir. Alternatif olarak, web sitenize yapılan herhangi bir ihlal için belirli bir siteyi bildirmek istiyorsanız verileri kullanabilirsiniz. Tüm önemli ayrıntılara sahip olarak, yasal işlem yapmak istediğinizde gerekli adımları atabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm bilgileri almanın en hızlı ve en kolay yolu. Alan adının hala kayıtlı olup olmadığını ve son kullanma tarihini kontrol etmenizi sağlar. Tüm bunlar, bu Whois alan arama aracı yardımıyla mümkün hale getirilmiştir.