Kelime Sayacı - Simple Word Counter

Arama motoru optimizasyonu

Kelime Sayacı

Metninizi / paragrafınızı buraya girin:Sonuç

Toplam Kelimeler: 0 | Toplam Karakter: 0


Kelime Sayacı

SÖZCÜK SAYACI ARACI!

İster köklü bir yazar olun, ister başka bir İnternet başıboş, şimdi hepimiz kelime sayısı çağında yaşıyoruz.

Sosyal medya karakter sınırlamalarından kurumsal ortamlarda uzun belge gereksinimlerine kadar, kelime yazıyorsanız, farkında olsanız da olmasanız da metin sayımlarıyla çalışıyorsunuz demektir.

  • Twitter bizi 140 karakterle sınırlandırıyordu, ancak daha sonra onu 280'e itti.
  • Facebook, 63.206 karakterden uzun herhangi bir şey göndermenize, hatta 8.000'den fazla karakter kullanarak yorum yapmanıza izin vermez.
  • Instagram'ın 30 hashtag sınırına ne dersiniz? Instagram altyazılarınızda izin verdikleri sınırlı 2.200 karakter, sadece 125'ten sonra bile kesilecektir.
  • Blog yayınınızın Google'da ilk sayfa sıralamasına girmesi için 1800 kelimenin kalması gerekebileceğini bile duyuyoruz.

Görmek? Karakter sayısı sınırları çağı gerçekten üzerimizde!

İçeriğinizin bu ilgili platformların sınırları içinde kalmasını sağlamak için her zaman konuya odaklanmanız gerekir… böylece istemeden sadece bazı gereksinimleri karşılamak için sözcük sayınızı ileri geri azaltmak veya artırmak zorunda kalmazsınız.

Bunun gerçekleşmesi için bir metin sayacı aracına ihtiyacınız var.

Ancak bir kelime hesap makinesi kullanmak, sosyal medya yazı karakterlerini saymanıza yardımcı olmaktan daha fazlasını yapar.

METİN KONTROLÜ HAKKINDA

Kelime Bulucu, yazılı içeriğinizin karakterlerini bulmanıza ve hesaplamanıza yardımcı olmak için geliştirdiğimiz bir araçtır.

Doğru sonuçlar sunmak ve içeriğinizin ne kadar uzun veya kısa olduğunu söylemek için oluşturulmuştur.

Ancak bu ücretsiz metin sayacı, size içeriğinizdeki kelime ve karakter sayısını gösteren bir araçtan daha fazlasıdır. Aşağıdaki "KELİMELERİMİN SEO ARAÇLARINA GÖRE SAYILMASI FARKLI" bölümünde bulacağınız gibi, bu karmaşık bir metin içerik analizcisidir.

Bu, ister profesyonel bir yazar, ister çevrimiçi bir girişimci, bir öğrenci, bir öğretmen veya sadece bir sosyal medya gezgini olun, içerikle ilgili projelerinizde size yardımcı olacak aracımıza güvenebileceğiniz anlamına gelir.

TRK0NTROL.COM SEO ARAÇLARININ SÖZCÜK SAYISI DENETLEYİCİSİ NASIL FARKLI

Elbette orada çok sayıda metin denetleyicisi var, ancak aracımız son derece benzersiz ve daha iyi.

Kullanıcı dostu arayüzü ve kullanım kolaylığının yanı sıra,  SEO Araçlarından Metin Denetleyicisi çevrimiçi olarak diğer rakip metin sayacından neredeyse hiç almadığınız özelliklerle yüklenir.

Sadece kelimelerin sayısını söylemekle kalmaz, aynı zamanda şunları da yapar:

  • Toplam kelimeleri, boşluklu toplam karakterleri ve boşluksuz toplam karakterleri içeren "Temel Sayım Harfi İstatistiklerini" gösterir.
  • Size 1, 2 ve 3 kelime için "En İyi Kelime Yoğunluğunu" gösterir.
  • Benzersiz kelimelerin sayısı, cümle sayısı, ortalama kelime uzunluğu, ortalama cümle uzunluğu, toplam paragraf sayısı vb. Dahil olmak üzere "Ekstra Harf İstatistiklerini" gösterir.
  • Kısa ve uzun kelimelerin sayısı, en uzun cümleler vb. Dahil olmak üzere "Uzunluk İstatistiklerini" gösterir.
  • Tüm bu özelliklerle, bu araç sıradan bir kelime sayacınızdan daha fazlasıdır; her şeyi kapsayan, sofistike bir metinsel içerik ölçümleri analizörüdür.
  • Bunların hepsini tamamen ÜCRETSİZ olarak alırsınız.

KULLANICILARIMIZIN GİZLİLİĞİNE SAYGI GÖSTERİYORUZ

Diğer çevrimiçi Harf Sayaç Araçlarının, kullandığınızda içeriğinizin bir kaydını sunucularında tutması yaygındır, ancak biz farklıyız.

Aracımızı veya diğer SEO ve içerik araçlarımızdan herhangi birini kullandığınızda içeriğinizi saklamıyor veya görüntülemiyoruz.