Web Sitesi Fiyatı Hesaplayıcı - Link Price Calculator

Arama motoru optimizasyonu

Web Sitesi Fiyatı Hesaplayıcı - Link Price Calculator

En fazla 100 URL girin (Her URL ayrı bir satırda olmalıdır)Web Sitesi Fiyatı Hesaplayıcı - Link Price Calculator

Web Sitesi Fiyatı Hesaplayıcı (Link Price Calculator) belirli bir alan adı için tahsil edilmesi veya ödenmesi gereken tahmini fiyatı bulmanıza yardımcı olur. Sadece URL'yi girin ve 'Bağlantı Fiyatını Hesapla' düğmesine tıklayın.

TRKONTROL'TAN LİNK FİYAT HESAPLAYICISI

trkontrol.com tarafından sunulan bu Web Sitesi Fiyatı Hesaplayıcı'sını kullanarak bağlantınız için hızlı fiyat tahmini alın.

Bu Bağlantı Fiyatı Hesaplayıcı, web sitesi sahipleri ve reklamverenler için çok yararlı bir araçtır. Bu, her ay belirli bir bağlantı için ne kadar ücret alacağınızı veya ödeyeceğinizi bilmek istiyorsanız ihtiyacınız olan araçtır.

SEO Araçları - Bağlantı Fiyatı Hesaplayıcı, web sitesinin itibarını diğerlerinin yanı sıra geri bağlantılar da dahil olmak üzere sıralamaya ve yaşa göre belirleyen benzersiz bir algoritmaya sahiptir.

Bir web sitesi sahibiyseniz, bu Bağlantı Fiyatı Hesaplayıcı size belirli bir URL veya metin bağlantısı için aylık ne kadar ücret almanız gerektiğine dair bir tahmin verecektir. Öte yandan, web sitenizi optimize etmek istiyorsanız ve başka bir sitede tanıtmanız gerektiğini düşünüyorsanız, bu araç metin bağlantısı reklamı için ne kadar ödemeniz gerektiğini hesaplamanıza yardımcı olabilir.

BAĞLANTI FİYATI HESAPLAYICI NASIL KULLANILIR?

Bu ücretsiz çevrimiçi aracın kullanımı çok kolaydır, belirli bir bağlantının (URL) fiyatını hesaplamak için herhangi bir programlama becerisi gerekmez.

Tek yapmanız gereken URL'yi sağlanan alana girmek ve ardından "Gönder" düğmesine tıklamaktır. Ardından sonucu üretecek ve size hemen gösterecektir.

Bu bağlantı Fiyat Hesaplayıcı bağlantı fiyatını hesaplayacak ve aylık olarak ABD doları cinsinden gösterecektir. Bununla birlikte, web sitesinin yaşı, geri bağlantı sayısı ve Alexa trafik sıralaması gibi bağlantı fiyatlarını hesaplarken de göz önünde bulundurmanız gereken bazı bileşenler vardır. Web siteniz için doğru bağlantı fiyatını almak istiyorsanız bu faktörler önemlidir.

NEDEN BİR LİNK FİYAT HESAPLAYICISINA İHTİYACINIZ VAR?

Geçmişte, birçok web sitesi sahibi ve reklamveren, bağlantılar veya metin bağlantısı reklamları için uygun fiyat tahminini elde etmekte güçlük çekiyordu. Bağlantı fiyatlarını hesaplayan benzersiz bir algoritma kullanan bu aracı geliştirmemizin nedeni budur.

Geri bağlantılar, arama motoru optimizasyonunda önemli bir rol oynar, bu nedenle birçok web sitesi sahibi kaliteli geri bağlantılar için ödeme yapmaya isteklidir. Popüler bir web sitesinin ne kadar ücret alacağına dair bir fikir sahibi olmak istiyorsanız, bu Link Fiyat Hesaplayıcısını, sitelerine bir link oluşturmak isterseniz kullanabilirsiniz.

Bağlantı için tahmini fiyatı belirledikten sonra, bağlantılarını satın almak veya satmak isteyen web sitesi sahipleri veya web yöneticileri ile görüşmeye devam edebilirsiniz. Bağlantı fiyatlarının sabit olmadığını unutmayın, bunlar web sitesinin trafiğine bağlı olarak dalgalanabilir. Popülerlik kazandıysanız ve web sitenize daha fazla ziyaretçi gelirse, bağlantılarınızın satış fiyatı da artabilir. Aynı şey, web sitenizin trafiği düşerse, bağlantılarınızın fiyatları da düşecektir.

NEDEN BACKLİNK SATIN ALMANIZ GEREKİYOR?

Çoğu popüler site, diğer web sitelerinin belirli bir fiyat karşılığında kendi sitelerine bağlantı oluşturmalarına izin vererek gelir elde eder. Web sitesi sahipleri, Google gibi farklı arama motorlarında sayfa sıralamalarını iyileştirmeye yardımcı olmak için geri bağlantılar satın almak isteyeceklerdir. Çünkü bir otorite sayfasına veya popüler bir web sitesine geri bağlantı kullanmak, web sayfanızın arama motorları tarafından fark edilmesini sağlamanın ve daha iyi bir sayfa sıralaması elde etmenin en etkili yollarından biridir.

Her web sitesi sahibinin amacı, web sayfalarını Google gibi arama motorlarında üst sıralara taşımaktır.

Bunu başarabilmek için web sitesi aşağıdakilere sahip olmalıdır:

  • Yetki
  • Trafik
  • Alaka düzeyi

Sektör lideri olmak için web siteniz güvenilir bir bilgi kaynağı olmalıdır. Web sitenizde ne kadar çok bağlantı varsa, o kadar fazla trafik almanız gerekir. İçeriğinizi birçok okuyucuya uygun hale getirmek, trafiği artırmanıza yardımcı olur ve bu da belirli bir niş veya sektörde otorite kazanmanıza yol açabilir.

BAĞLANTI FİYATI HESAPLAYICISINI KULLANMAK İÇİN EN İYİ ZAMAN NE ZAMAN?

Bu ücretsiz çevrimiçi Bağlantı Fiyatı Hesaplayıcı'yı, başka bir web sitesiyle geri bağlantı satmak veya satın almak istediğinizde kullanabilirsiniz.

Bu bağlantı fiyatı denetleyicisi, yalnızca tek bir tıklamayla bağlantı fiyatlarının doğru bir tahminini verecektir.

İnternet, dünyanın dört bir yanındaki farklı insanlardan milyonlarca cihaza bağlı olduğundan, belirli bir dönemde trafikten aldığınız popülerliği herkesin belirlemesi zor olacaktır. Bu nedenle, bu Bağlantı Fiyatı Hesaplayıcısı, bağlantı fiyatlarını kolayca hesaplayabildiği ve onlar için sonuçları hızlı bir şekilde oluşturabildiği için birçok web sitesi sahibi ve web yöneticisi için çok yararlıdır.

Bağlantının hem alıcısı hem de satıcısı bu aracı geri bağlantı fiyatlarını kontrol etmek için kullanabilir, böylece gerçek miktar veya pazarlık fiyatı üzerinde pazarlık yapabilirler.

Elbette, her web sitesi sahibi, geri bağlantıların satışından veya satın alınmasından iyi bir anlaşma yapmak ister ve bu araç, web sitesi sahiplerinin bağlantıları için uygun bir tahmin elde etmelerine yardımcı olabilir. Bu, ortak web siteleriyle daha iyi bir ilişki kurmak için geri bağlantıların aşırı ücretlendirilmesinden veya düşük fiyatlandırılmasından kaçınmalarına yardımcı olabilir.

Diğer web siteleriyle olan bu ortaklık, web siteniz sektörde bir otorite haline geldikçe diğer fırsatlara kapı açacaktır. Web siteniz için daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olabilecek bir bağlantı yerine web sitenizde alan satmayı bile düşünebilirsiniz.

trkontrol.com tarafından sunulan bu Web Sitesi Fiyatı Hesaplayıcı, belirli bir URL'nin fiyat tahminini hızlı bir şekilde almak için kullanabileceğiniz kesinlikle en kullanışlı SEO aracıdır. Yapmanız gereken tek şey, sağlanan alanı kontrol etmek istediğiniz URL'yi kopyalayıp yapıştırmak olduğundan, araç bağlantının fiyatını hesaplayabilir.

Web sitesi sahipleri, web sitelerine bağlı daha fazla reklamveren varsa daha fazla gelir elde edebilir. Reklamverenler, bir web sitesinin popülerliğine dayandığı için piyasa fiyatından daha yüksek bir miktar ödemeyi kabul etmelidir.

Bu bağlantı fiyat denetleyicisini düzenli olarak kullanın, böylece bağlantıların güncellenmiş fiyatı hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Geri bağlantı satıyor veya satın alıyor olsanız da, bu bağlantılar için ne kadar ücret almanız veya ödemeniz gerektiğini bilmek her zaman iyidir.