Makale yeniden yaz - yazı yeniden yaz - Metin Yeniden Yaz - 100% Free Article Rewriter

Arama motoru optimizasyonu

Yeniden Yaz

Makalenizi aşağıya yapıştırın (Ctrl + V) ve ardından bu makaleyi yeniden yazan kişinin işini yapmasını izlemek için Gönder'i tıklayın!
Yeniden Yaz

Blogunuz veya bülteniniz için düzenli olarak içerik oluşturmaya çalıştıysanız, sık sık yüksek kaliteli makaleler üretmenin ne kadar zor olabileceğine dair bir fikriniz olabilir. Genellikle zaman alıcıdır, yoğun çaba gerektirir ve iyi derecede İngilizce bilgisi dahil olmak üzere üst düzey uzmanlık gerektirir. Yine de, çevrimiçi işinizin bir yere gitmesi gerekiyorsa içerik çok gereklidir. Elbette, içeriğinizi elle, cümle cümle yazmak, kaliteli ve intihal içermeyen çalışma sağlamanın en kesin yoludur, ancak bu, özellikle kaliteli sonuçlar arıyorsanız, genellikle kolay değildir.

Bununla başa çıkmanın bir yolu, içerik ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olması için profesyonel bir serbest yazar kiralamaktır. Ama yine de, profesyonel bir yazar kiralamak hiç de ucuz değil. Peki ne yapmalısın? Çok daha ucuz ve daha hızlı bir yaklaşım, çevrimiçi bir yeniden ifade aracı kullanmaktır.

MAKALE YAZICI NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR?

Bu araç (Text Spinner veya Paraphrase Online olarak da bilinir), metni yeniden yazmak için kullanılan bir otomatik yazılım teknolojisi parçasıdır (bir blog yazısı gibi), böylece ifadeler önemli ölçüde değiştirilirken orijinal içeriğin genel mesajı ve anlamı olduğu gibi kalır.Girdiğiniz metni teknik olarak okuyup anlayarak ve ardından bükülmüş içeriğin farklı, okunabilir bir sürümünü üretmek için yeniden yazarak çalışır.

İçerik oluşturucular, web sitesi yöneticileri, blog yazarları ve pazarlama ajansları tarafından, orijinal görünürken mevcut içeriğin başarısını taklit etmek amacıyla yaygın olarak kullanılır. Buna göre, “içerik döndürme”, yukarıda açıklanan amaç göz önünde bulundurularak bir makalenin yeniden yazılması sürecini ifade eder.

MAKALE YENİDEN YAZ KULLANMANIN FAYDALARI

Bir makale yeniden yazma aracı kullanmanın sayısız faydası vardır. İşte bazıları:

 • Harika bir zaman tasarrufu sağlar: Genellikle, insan tarafından okunabilir bir içeriği manuel olarak oluşturmak saatler hatta günler alır. Ancak çevrimiçi bir yeniden ifade aracıyla, bir makaleyi birkaç dakika içinde yeniden yazabilirsiniz.
 • Verimliliği artırır: Kısa sürede çok sayıda makale üretebilir, böylece verimliliği artırabilirsiniz.
 • İstediğiniz zaman içeriğe sahip olmanızı sağlar: Çevrimiçi bir yeniden ifade aracı, "her zaman görevde" içerik üreticiniz olarak hizmet eder ve size istediğiniz zaman çok sayıda içerik sunar.
 • SEO'yu daha iyi yapmanızı sağlar: Daha iyi arama motoru optimizasyonu (SEO) yürütürsünüz, çünkü bir açıklamalı çevrimiçi araçtan üretilen içerikle kampanyalarınızı bolca güçlendirebilirsiniz.
 • Becerilerinizi artırır: Eğer İngilizce diliniz veya yazma becerileriniz o kadar iyi değilse, size yardımcı olması için bir makale döndürme aracına veya cümle yeniden yazarına güvenebilirsiniz.

TRKONTROL TARAFINDAN AÇIKLAMA ARACI: EN İYİ MAKALE YENİDEN YAZ

Yukarıdaki bölümleri okuduysanız, şimdiye kadar bir cümle yeniden yazarının ne olduğu, nasıl çalıştığı ve neden bir tane kullanmanız gerektiği hakkında bir fikriniz olmalı. Ancak, piyasa çok sayıda eğirici ile doygun hale geldiğinde, hangi paragraf yeniden yazma aracını kullanmalısınız? Pekala, daha fazla aramanıza gerek yok çünkü trkontrol SEO Araçları arkanızda. TRKONTROL.COM SEO Tools tarafından Makale yeniden yaz, güvenebileceğiniz güvenilir bir Açıklama aracıdır.

Araç, maksimum performans için tasarlanmıştır ve kelimenin tam anlamıyla sayısız uyumlu eşanlamlı içerir (sonuçların kalitesini artırmak için yakın zamanda 700.000'den fazla yeni eşanlamlı eklenmiştir). Bu, kaliteli ve okunabilir içeriği anında döndürmenize olanak tanır. Spintax'ı manuel olarak yeniden yazarken zamanınızı boşa harcamaktan bahsetmiyoruz, ancak araç sizin için tüm zor işleri güvenilir bir şekilde yaparken asıl yetkiyi elinizde bulundurduğunuz bir durumdan bahsediyoruz.

NEDEN TRKONTROL'U SEÇTİNİZ?

Cümle döndürme aracımızı kullanmak için pek çok neden var.

 • trkontrol.com SEO Tools'un bu aracı basitlik için tasarlanmıştır. Aslında şimdiye kadar karşılaşacağınız en basit açıklama aracı olarak geçebilir. Yazılı metniniz dışında kullanmak için çok fazla girdiye ihtiyacınız yoktur. Aslında, kullanmak için kayıt olmanıza bile gerek yok.
 • Bu açıklama aracını kullanmak için önceden herhangi bir uzmanlık gerekmez. Son derece basit olduğu için, biraz teknik bilgisi olan herkes bunu sorunsuz bir şekilde kullanabilir.
 • Dışarıdaki bazı makale eğiricileri, nihai sonucu oluşturmak için metninizi düzgün biçimlendirilmiş spintax ile girmenizi gerektirir. Biçimlendirilmiş spintax oluşturmak için genellikle başka bir araca ihtiyacınız olacaktır. Ancak trkontrol SEO Tools tarafından Yeniden Yaz/Article Rewriter bunu gerektirmez. Bunun yerine, her ifadenin bağlamını almaktan, ilk girdiğiniz metin kadar okunabilir ve anlamlı ek metin içeriği oluşturmaya kadar tüm düşünmeyi sizin için yapar.
 • Ücretsiz makale değiştirme aracımız, web sitelerini veya ürünlerini mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde çevrimiçi pazarlamak isteyen herkes için hayati bir araç olabilir, çünkü yasal oluşturmak için isteyebileceğiniz tüm benzersiz, kaliteli metin içeriğini hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. web görünürlüğü
 • Bu ücretsiz döndürme/açıklama çevrimiçi aracı, hem insan okuru hem de arama motoruna maruz kalma açısından güvenilir sonuçlar verebilir. Bu, metin yeniden yazma aracımızla blogunuzu, sosyal medya sayfalarınızı ve web sitenizi yeni içerikle sürekli güncelleyebileceğiniz anlamına gelir. Google tarafından cezalandırılmanızı sağlayacak içerikten veya makine tarafından yazılmış anlamsız gibi görünen içerikten bahsetmiyoruz. Ancak, okuyucularınızın ve Google'ın gerçekten sevdiği, otomatik olarak oluşturulan yüksek kaliteli bir içerik.
 • Aracımız, spintax formatlı sonuçları tükürmez ve yeniden yazılmış içerik oluşturmak için spintax girmenizi gerektirmez. Tek yapmanız gereken insan tarafından okunabilir bir metin girmek ve insan tarafından okunabilir bir metin elde etmek. Basit, değil mi?

TRKONTROL TARAFINDAN CÜMLE YENİDEN YAZICI NASIL KULLANILIR?

Makale yeniden yazma aracımızı kullanmak oldukça kolaydır. Aşağıda atılması gereken adımlar verilmiştir:

 1. https://trkontrol.com/yeniden-yaz/ adresine gidin
 2. Yazınızı kutuya içeriğinizi yapıştırın. Ayrıca, bir belgeyi .html ve .txt biçimlerinde yükleme ve ayrıca doğrudan indirebilirsiniz.
 3. Çalıştırmak için “Makaleyi Yeniden Yaz” düğmesine tıklayın. Yapıştırdığınız içeriğin ifadelerine dayalı olarak öneriler/eş anlamlılar oluşturmak birkaç saniye sürecektir.
 4. Motor makaleyi döndürdükten sonra...
 5. Nihai sonuçtan memnunsanız, “Yeniden Yaz'ı tıklayın ve yeni makale deneyin.

YENİDEN YAZ'I EN İYİ ŞEKİLDE NASIL KULLANIRSINIZ?

Özellikle arama motoru optimizasyonu amaçları için bu ücretsiz makale döndürücüsünden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları: Kaliteli bir makale ile başlayın. Bu, çok özel bir konuda benzersiz bir konu veya bakış açısı anlamına gelir. Bilgi bir insan okuyucu için değerli olmalıdır. Bu noktada, herhangi bir yazılım programının ilgi çekici içerik üretmesi mümkün değildir.

Düşük kaliteli bir makaleyle başlarsanız, alternatif sürümlerin daha da kötü olma olasılığı yüksektir. Yeniden yazılan makaleyi kişisel olarak okuyun. Mantıklı geliyor? Bağlama uymayan birkaç önerilen kelimeyi yakalayabilirsiniz. İyi okunmadığını düşünüyorsanız, yeni bir sürüm için “Yeniden Yaz”ye tıklayın.

Alternatif kelimelerin hiçbiri uymuyorsa, yeni önerileri tetiklemek için orijinal kelimeyi değiştirmeyi deneyin. Nihai sonuçları - memnun olduğunuzda - web'de yayınlamadan önce arama motorları tarafından kullanılan intihal testini geçecek kadar benzersiz olduğunu doğrulamak için İntihal Denetleyicisi aracımız aracılığıyla çalıştırmanızı öneririz. İstenmeyen postalardan kaçınmak için, aynı makalenin birden çok sürümünü oluşturmak için bu aracı kullanmanızı önermiyoruz. Bu sadece arama motorları tarafından cezalandırılmakla kalmaz, aynı zamanda hedef kitleniz için de değerli hiçbir şey sunmaz.